טוען

ניו דיל דיגיטל בע"מ היא חברה המתמחה בסחר אלקטרוני ומטרתה לאפשר ללקוח רכישת מוצרים איכותיים מהכורסא בנוחות מלאה ובביטחון מוחלט.


NEW DEAL DIGITAL מייבאת מוצרים מיצרנים מובילים בעולם המייצאים בעיקר לשוק האמריקאי הפועל בשיטת VALUE FOR MONEY ומתבססת על ידע של 30 שנות ניסיון בייבוא ושיווק מוצרים בישראל.


מוצרי החברה מאוחסנים ומופצים בשתי מרכזי שילוח: איילון לוגיסטיקה במודיעין למוצרים גדולים ומחסן הפצה ברמת גן למוצרים קטנים


כל המוצרים המופיעים באתר מוצגים במחירים הטובים ביותר מהיבואן לצרכן, עברו בדיקות איכות מחמירות ורובם המוחלט אינו נמכר בחנויות קוו הרהיטים של החברה My Casa מציע מגוון פריטים בעיצוב מודרני ואיכותי לבית, לגינה ולמשרד, מוצרי הנסיעות של American Traveler, מציעים, מזוודות איכותיות במחירים מצוינים ובתחום אביזרי השמיעה מתחילה החברה לייבא קוו מוצרים איכותי במחיר השווה לכל נפש תחת המותג BETTER SOUND כמו כןהחברה מייצגת פירמות מובילות כמו סולתם בתחום כלי הבית, ורדינון בתחום כלי מיטה ועוד...


צוות ניו דיל דיגיטל עומד לרשותכם בכל עניין

אנו מאחלים לכם קניה מהנההרכב החברה:

חברת ניו דיל דיגיטל  בנויה ממספר  מחלקות על מנת להעניק לך הלקוח את חווית הקניה הטובה ביותר.
מרכז שירות ללקוח ומערך הזמנות מהמתקדמים והמקצועיים בארץ!
המוקדנים שלנו עוברים הכשרות מקצועיות מיוחדותעל מנת להעניק לך את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר שניתןתוך שימת דגש על מהירות המענה הטלפוני ועל הטיפול האישיוהמקצועי לכל עניין וצורךהמוקדנים במחלקות השונותיתנו לך מידע מפורט על כל מוצר מתוך היכרות מעמיקה ויסודית של הנתונים הטכניים והיכולות של המוצרים השוניםעל מנת להעניק ללקוחותינו את מירב האינפורמציה אנו מוודאים שכל מוקדן ומוקדן מכיר לעומק את מגוון המוצרים שלנוומעבר לנתוניו הטכניים יודע גם בדיוק על כל יתרונותיו הרבים ולכן האינפורמציה המועברת ללקוחותינו הנה אמיתית ונכונה!

איכות מוצרים גבוהה ובלתי מתפשרת!

מחלקת הרכש שלנודואגת לאתר יצרנים וספקים איכותיים ואמינים על מנת להשיג רק את המוצרים הטובים ביותרגם לאחר שמצאו מוצרים מתאימים הם מעבירים כל מוצר ומוצר בדיקות איכות קפדניות ודקדקניות עוד בטרם העברתו לפורום מנהלים מיוחדאשר יפסול את המוצרים הבעייתיים וידאג לאשר רק את האיכותיים ביותר לפרסוםהתוצאה שפע לקוחות הנהנים ממוצרים בדוקים ואיכותיים ורמת תלונות ובעיות שירות מהנמוכות ביותר בשוק הישראלי.

מבצעים ומוצרים חדשים וחדשניים. 
אנו ב
חברת ניו דיל דיגיטל טורחים רבות על מנת להביא אליך את ההצעות הטובות ביותר במחיר המשתלם ביותר.לצורך כךאנו מייבאים ישירות את רוב המוצרים בכמויות גדולות ומוכרים ישירות לצרכן ללא פערי תיווךזאת כדי להבטיח כי המחירים שלנו יהיו המשתלמים ביותר עבורכם.
צוותים מיוחדים טורחים רבות בארץ ובעולם על מנת לאתר ולהביא ישירות אליכם את הלהיטים הגדולים ביותרעומדים לרשותך בכל שעות הפעילות שלנו!!!